تبلیغات
هر چی تو بخوای - بررسی گذر موقت ها و تیونینگ ها

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1389

هجوم خودروهای گذرموقت آمریکایی در کنار خودروهای سوپراسپرت ایتالیایی، حال و هوای شهرهای کشور را دگرگون کرده است. به خصوص پایتخت ایران که تبدیل به مرکزی برای مانور این‌گونه خودروها شده است. بعد از ورود اولین فراریF430 اسپایدر زرد رنگ به تهران، چند هفته بعد مدل کوپه آن نیز وارد تهران شد.بعد از گذشت یکماه سومین فراریF430 وارد تهران شد که رنگ بدنه .....

توضیحات و بقیه عکس ها در ادامه مطلب . . .

هجوم خودروهای گذرموقت آمریکایی در کنار خودروهای سوپراسپرت ایتالیایی، حال و هوای شهرهای کشور را دگرگون کرده است. به خصوص پایتخت ایران که تبدیل به مرکزی برای مانور این‌گونه خودروها شده است. بعد از ورود اولین فراریF430 اسپایدر زرد رنگ به تهران، چند هفته بعد مدل کوپه آن نیز وارد تهران شد.بعد از گذشت یکماه سومین فراریF430 وارد تهران شد که رنگ بدنه و سقف برزنتی آن آبی نفتی است.
لازم به ذکر است همزمان با ورود لامبورگینی مورسیه لگوLP640 کوپه به تهران یک دستگاه فراری F430 وارد اصفهان شده بود. فراریF430 اسپایدر دارای یک پیشرانه 8 سیلندر خورجینی به حجم 4.3 لیتر و قدرت 490 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور 434 نیوتن‌متر است. فراریF430 قادر است ظرف مدت 4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر دست یابد و حداکثر سرعت این اسب دو نفره فراری 310 کیلومتر در ساعت ثبت شده است. فراری F
430 جزو معدود خودروهای کمپانی فراری محسوب می‌شود که راننده تست آن مایکل شوماخر بوده است. قیمت پایه این خودرو 168 هزار دلار و مدل فول این خودرو در حدود 228 هزار دلار می‌باشد.از یک پیشرانه 8 سیلندر V شکل به حجم 4308 سی سی بر خوردار است که این پیشرانه توان تولید قدرتی معادل 438 اسب بخار در دور موتور 8500 و حداکثر گشتاور 465 نیوتن متر در دور موتور 5250برخوردار است.بخش هیجان انگیز این خودرو اهرم قرار گرفته در سمت راست فرمان به نام MANETTINO می باشد که به 5 حالت قابل تنظیم است و از مدل های فرمولا وان به عاریت گرفته شده است.
حالت اول که نام ان ICE است جعبه دنده فرمولا وان این اسب را در حالت خودکار قرار می دهد.حالت دوم LOW GRIP می باشد که برای زمین های خیس در نظر گرفته شده است.حالت سوم SPORT نام داردکه در این حالت ارتغاع خودرو و فاصله تعویض دنده ها کاهش میابد و اما حالت چهارم که نام ان RACE است و سازنده پیشنهاد کرده که تنها در پیست مسابقه از ان استفاده شود و حالت پایانی که CTS نام دارد و به هیچ عنوان نباید خاموش باشد چون در این حالت سیستم ثبات و پایداریغیر فعال می شود و رام کردن این اسب وحشی کار هر کسی نیست. 430با وزن 1449 کیلو گرمی خود در مدت زمان 4 ثانیه می تواند سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت بر ساند.


موتور : 8 سیلندر 4300 سی سی با تنفس طبیعی

قدرت : 490 اسب بخار

گشتاور : 465 نیوتن متر

شتاب 0 تا 100 : 4 ثانیه

حداکثر سرعت : کمتر از 320 کیلومتر

قیمت : در حدود 200 هزار دلارارسال توسط محمد احمدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار